754
258757

STÖVLETTER, ett par, John Galliano, 2000-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Rödbrunt skinn med silverfärgade hyskor samt spänne märkt "g". Fodrade med beige och rödbrunt skinn. Stämpelmärkt "galliano". Enligt märkning storlek 37. Klackhöjd 12 cm, innermått ca 23,5 cm.

Obetydligt slitage.