Madeleine Pyk – en samling F769
368
350971

HERMÈS, handväska, "JPG Shoulder Kelly".

Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
4 270 - 4 740 EUR
4 890 - 5 430 USD
Klubbat pris

Kalvskinn i beige. Spänne och lås i guldfärgad metall märkt "HERMÈS-PARIS", nyckelhållare med nycklar. Invändigt tre fack, varav ett med dragkedja. Design Jean Paul Gaultier. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "40C", inramat "2". 41 x 20 x 16 cm.

Obetydligt slitage.

Kartong, dustbag samt regnskydd medföljer.