393
333061

CHANEL, axelremsväska.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
CHANEL, axelremsväska.

Beige quiltat skinn, fodrad med beige skinn. Guldfärgad länk med tvinnad skinnrem. Guldfärgat metall lås med monogram, artisan stämplad, lås märkt invändigt "Chanel" "Made in France". Stämpelmärkt "CHANEL" samt numrerad. Invändigt två fickor varav en med dragkedja. Ett ytterfack. 29 x 19 x 9 cm.

Slitage.

Dustbag medföljer.