Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
393
333061

CHANEL, axelremsväska.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
CHANEL, axelremsväska.

Beige quiltat skinn, fodrad med beige skinn. Guldfärgad länk med tvinnad skinnrem. Guldfärgat metall lås med monogram, artisan stämplad, lås märkt invändigt "Chanel" "Made in France". Stämpelmärkt "CHANEL" samt numrerad. Invändigt två fickor varav en med dragkedja. Ett ytterfack. 29 x 19 x 9 cm.

Slitage.

Dustbag medföljer.