399
337793

CÉLINE, axelremsväska samt plånbok.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
106 - 132 EUR
110 - 138 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Handväska i beige konstläder med tryckt logo samt beiga skinndetaljer, spänne i guldfärgad metall. Invändigt fodrad i beige, ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "CELINE" samt "MADE IN ITALY", numrerad. Spänne samt dragkedja märkt "CELINE", magnetiskt lås. 27 x 16 x 4. Plånbok i beige konstläder med tryckt logo samt beiga skinndetaljer. Invändigt fodrad i beige, fack för mynt, sedlar och kort. Stämpelmärkt "CELINE" samt "MADE IN ITALY", numrerad. 11,5 x 10,5.

Obetydligt slitage. Enstaka märken och repor.