Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
399
337793

CÉLINE, axelremsväska samt plånbok.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
116 - 145 EUR
133 - 166 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Handväska i beige konstläder med tryckt logo samt beiga skinndetaljer, spänne i guldfärgad metall. Invändigt fodrad i beige, ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "CELINE" samt "MADE IN ITALY", numrerad. Spänne samt dragkedja märkt "CELINE", magnetiskt lås. 27 x 16 x 4. Plånbok i beige konstläder med tryckt logo samt beiga skinndetaljer. Invändigt fodrad i beige, fack för mynt, sedlar och kort. Stämpelmärkt "CELINE" samt "MADE IN ITALY", numrerad. 11,5 x 10,5.

Obetydligt slitage. Enstaka märken och repor.