403
310888

GUCCI, weekendväska, 1980-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
221 - 265 EUR
230 - 276 USD
Klubbat pris
2 700 SEK

Monogrammönstrad canvas med bruna skinndetaljer. Med tillhörande adressetikett, lås samt nycklar. Lås märkt "GUCCI". Ficka framtill. Invändigt fodrad med beige canvas. Märkt "Gucci MADE IN ITALY". 45 x 44 x 28.

Obetydligt slitage.