408
349135

GUCCI, resegarderob.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
291 - 339 EUR
333 - 388 USD
Klubbat pris
GUCCI, resegarderob.

Brunt vaxad monogram canvas med bruna skinndetaljer samt klassiska revärer i grönt och rött. Utfällbar, ett fack med dragkedja invändigt. Fodrad i beige canvas. Inredning iform av stroppar. Lås stämpelmärkta "GUCCI". 54 x 40-92 x 24-13 cm.

Dragkedja trög. Omfattande slitage. Kantskador samt revor.