411
346142

CÉLINE, kappa, 1960/70-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
2 300 SEK
CÉLINE, kappa, 1960/70-tal.

Mossgrön ull med bälte, fem logoprydda guldknappar framtill. Två fickor med lock samt guldfärgade knappar. Etikettmärkt "CÉLINE SPORT PARIS", "MADE IN FRANCE". Rygglängd 112 cm, bystvidd 102 cm, ärmlängd 43 cm.

Obetydligt slitage.