424
331945

CHANEL enligt uppgift, hänge, ej märkt.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
1 800 SEK

Guldfärgad metall i form av ett kors med fem cabochonslipade stenar, fyra röda och en grön. Otydligt märkt bland annat "REPOSE" samt numrerad. Längd 7,5 cm.

Stenar med smärre slitage/repor. Guldbelägg med slitage.