438
350190

GUCCI, handväska.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
GUCCI, handväska.

Mörkt burgundy rött skinn.Beslag i gulfärgad metall, ringar i form av bambus. Fodrad i brunt tyg, invändig ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 38 x 26 x 7 cm.

Obetydligt slitage.

Dustbag medföljer.