442
329973

GUCCI, handväska

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
2 500 SEK
GUCCI, handväska

Brunt skinn med bruna stickningar. Monogram spänne i form av GG i guldfärgad metall. Fodrad med brun mocka, ficka med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI made italy" samt numrerad. 36 x 42 x 6 cm.

Smärre repor.