447
330871

HERMÈS, hundkoppel.

Utropspris
600 - 800 SEK
53 - 71 EUR
55 - 74 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
HERMÈS, hundkoppel.

Clemence-kalvskinn i brunt. Spänne samt detaljer i silverfärgad metall. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "U.4", inramat "F". 108 x 2 cm.

Slitage.