490
328489

LOUIS VUITTON, resväska

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
LOUIS VUITTON, resväska

Monogram canvas med bruna läderdetaljer. Sifferlås märkt "LOUIS VUITTON PARIS". Fodrad med beige konstläder med två fack samt stroppar, stroppar märkta "LOUIS VUITTON". Öppnas med dragkedja, märkt "LV". 80 x 53 x 26 cm.

Foder med skador. Slitage.