505
345542

LOUIS VUITTON, handväska, "Speedy 40".

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
218 - 262 EUR
228 - 274 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Monogram canvas med skinndetaljer. Tellikor märkta "LOUIS VUITTON". Fodrad i brunt canvas, invändigt ett fack. Lås samt nyckel medföljer. Lås märkt "LOUIS VUITTON PARIS MADE IN FRANCE". Numrerad. 40 x 25 x 18.

Slitage.