Madeleine Pyk – en samling F769
515
346048

LOUIS VUITTON, axelremsväska, "Noé", sent 1970-tal.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
285 - 332 EUR
326 - 380 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Monogram canvas i påsmodell med bruna skinndetaljer. Reglerbar axelrem. Knappar märkta "LOUIS VUITTON". Fodrad med brun canvas. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 26 x 33 x 20 cm.

Smärre slitage. Fläckar.