524
343127

LOUIS VUITTON, resväska / resegarderob.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris

Utsida med slitage och smärre skador.

Brickmärkt med tidigare ägares namn och adress.