524
343127

LOUIS VUITTON, resväska / resegarderob.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris

Utsida med slitage och smärre skador.

Brickmärkt med tidigare ägares namn och adress.