526
339434

LOUIS VUITTON, resegarderob

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
350 - 525 EUR
369 - 553 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
LOUIS VUITTON, resegarderob

Monogram canvas med bruna skinndetaljer, gula stickningar. Fodrad med beige canvas. Två fack, varav ett med fack samt flappar i läder för att hänga klädgalge resp ett med resårband i kors för kläder. Telikor märkta "LOUIS VUITTON". Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. 62 x 35 x 19 cm.

Smärre slitage. Ett fack med skada.