532
334190

LOUIS VUITTON, axelremsväska.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
350 - 437 EUR
369 - 461 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
LOUIS VUITTON, axelremsväska.

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Justerbar axelrem. Fodrad i brunt, invändigt tre fack, varav ett med dragkedja samt ett med två mindre fack, ett med dragkedja. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Dragkedjor samt beslag stämplat "LV". 30 x 25 x 7 cm.

Axelrem med ställvis slitage.

Dustbag medföljer.