Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
532
334190

LOUIS VUITTON, axelremsväska.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
LOUIS VUITTON, axelremsväska.

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Justerbar axelrem. Fodrad i brunt, invändigt tre fack, varav ett med dragkedja samt ett med två mindre fack, ett med dragkedja. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Dragkedjor samt beslag stämplat "LV". 30 x 25 x 7 cm.

Axelrem med ställvis slitage.

Dustbag medföljer.