Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Justerbar axelrem. Fodrad i brunt, invändigt tre fack, varav ett med dragkedja samt ett med två mindre fack, ett med dragkedja. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Dragkedjor samt beslag stämplat "LV". 30 x 25 x 7 cm.
Axelrem med ställvis slitage.
Dustbag medföljer.