540
340400

LOUIS VUITTON, weekendväska, "Keepall 60".

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
262 - 306 EUR
276 - 323 USD
Klubbat pris
4 600 SEK

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Namnbricka i brunt skinn medföljer. Teillikor stämpelmärkta "LOUIS VUITTON". Fodrad med brun canvas. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 60 x 31 x 27 cm.

Slitage. Märken och fläckar. Smärre skador.