Madeleine Pyk – en samling F769
549
348186

LOUIS VUITTON, axelremsväska, "Monogram Trompe L'oeil Trocadero".

Utropspris
4 000 - 4 500 SEK
380 - 427 EUR
434 - 489 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Sammet i brunt och gult med monogrammönster, bruna skinndetaljer samt gulfärgad aligator skinn, dekor av guldfärgade nitar, tromp l'oeil effekt. Beslag, dragkedja samt länk i mässing. Tellikor stämplade "LOUIS VUITTON". Fodrad i brunt läder, invändigt ett fack. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 28 x 18 x 7 cm.

Obetydligt slitage.

Limited edition.