Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
551
329970

CHANEL, plånbok

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
1 600 SEK
CHANEL, plånbok

Beige caviarskinn med CC logo, stickning i beige. Invändigt beige kalvskinn och tyg med sex kortfack samt fyra stora fack varav ett med lås, guldfärgad metall lås stämplad "CHANEL". Stämpelmärkt "CHANEL". 18 x 10 cm.

Slitage.