551
329970

CHANEL, plånbok

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 175 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
1 600 SEK
CHANEL, plånbok

Beige caviarskinn med CC logo, stickning i beige. Invändigt beige kalvskinn och tyg med sex kortfack samt fyra stora fack varav ett med lås, guldfärgad metall lås stämplad "CHANEL". Stämpelmärkt "CHANEL". 18 x 10 cm.

Slitage.