572
342428

CHANEL, axelremsväska, "Flap bag".

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Svart qulitat skinn. Monogramprytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Backsida med ficka. Fodrad med burgundifärgat läder. Två fack invändigt, varav ett med dragkedja. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" på insidan, låset märkt "CHANEL PARIS", dragkedjan med CC logo. 30 x 21 x 9 cm.

Smärre slitage.