577
351780

SALVATORE FERRAGAMO, axelremsväska

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
138 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Svart mocka. Beslag i guldfärgad metall, märkt "Ferragamo". Reglerbar axelrem. Fodrad i svart skinn, invändigt ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY" samt numrerad. 17,5 x 14 x 6 cm.

Obetydligt slitage. Foder med smärre repor.

Dustbag medföljer.