586
340799

CHANEL, handväska, "Double Flap".

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
875 - 1 050 EUR
922 - 1 110 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Svart quiltat kalvskinn. Monogramprytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Baksida med ficka. Fodrad med burgundifärgat samt svart läder, ett fack under flap. Fyra fack invändigt, varav ett större. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE" på insidan, låset märkt "CHANEL PARIS". 25,5 x 14,5 x 7 cm.

Obetydligt slitage.

dustbag medföljer.