590
335540

GIANFRANCO FERRÉ, axelremsväska

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
92 - 111 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Svart läder med spänne samt beslag i guldfärgad metall. Spänne märkt "FERRE No 46088", magnetiskt lås. Beslag i form av klor och ringar. Fodrad i guldfärgad tyg samt svart läder, ett fack med dragkedja. Brickmärkt "GIANFRANCO FERRE MADE IN ITALY". 17 x 18 x 10.

Obetydligt slitage. Enstaka repor.

Dustbag medföljer.