604
340800

KARL LAGERFELD, handväska.

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
306 - 350 EUR
323 - 369 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
KARL LAGERFELD, handväska.

Väska med ett handtag samt avtagbar axelrem. Mörkblått skinn med detaljer i guldfärgad metall. Spänne med monogram. Invändigt fodrad i mörkt tyg, ett fack med dragkedja. Brickmärkt "KL PARIS MADE IN ITALY". 26 x 25 x 9.

Obetydligt slitage. Smärre repor.