Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
604
340800

KARL LAGERFELD, handväska.

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
339 - 388 EUR
388 - 443 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
KARL LAGERFELD, handväska.

Väska med ett handtag samt avtagbar axelrem. Mörkblått skinn med detaljer i guldfärgad metall. Spänne med monogram. Invändigt fodrad i mörkt tyg, ett fack med dragkedja. Brickmärkt "KL PARIS MADE IN ITALY". 26 x 25 x 9.

Obetydligt slitage. Smärre repor.