Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
612
345846

CHANEL, handväska.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
CHANEL, handväska.

Svart läder med beiga stickningar bl a i rutmönster. Prytt med CC logo framtill. Ficka utvändigt. Flapp till dragkedja märkt "CHANEL". Fodrad i svart logomönstrad tyg, invändigt två fickor varav en med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. 35 x 22 x 12 cm. Certifikat och dustbag.

Smärre slitage, repor.

Certifikat och dustbag.