612
345846

CHANEL, handväska.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
350 - 525 EUR
369 - 553 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
CHANEL, handväska.

Svart läder med beiga stickningar bl a i rutmönster. Prytt med CC logo framtill. Ficka utvändigt. Flapp till dragkedja märkt "CHANEL". Fodrad i svart logomönstrad tyg, invändigt två fickor varav en med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. 35 x 22 x 12 cm. Certifikat och dustbag.

Smärre slitage, repor.

Certifikat och dustbag.