617
334206

CÉLINE, axelremsväska.

Utropspris
10 000 SEK
875 EUR
922 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
CÉLINE, axelremsväska.

Brunt krokodilskinn med spänne och beslag i guldfärgad metall. Spänne med häst och vagn, stämplad "CÉLINE". Justerbar axelrem. Fodrad med brunt skinn, tre fack invändig, varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS". 25 x 19 x 8 cm.

Foder med slitage.