Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
617
334206

CÉLINE, axelremsväska.

Utropspris
10 000 SEK
969 EUR
1 110 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
CÉLINE, axelremsväska.

Brunt krokodilskinn med spänne och beslag i guldfärgad metall. Spänne med häst och vagn, stämplad "CÉLINE". Justerbar axelrem. Fodrad med brunt skinn, tre fack invändig, varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS". 25 x 19 x 8 cm.

Foder med slitage.