Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
619
349353

GUCCI, handväska / axelremsväska, slutet av 2000, "Indy bag".

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris

Svart skinn, tofsar med bambus fästen. Beslag i guldfärgad metall. Fodrad i svart logomönstrad tyg, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 46 x 36 x 3 cm.

Smärre slitage.