619
349353

GUCCI, handväska / axelremsväska, slutet av 2000, "Indy bag".

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Svart skinn, tofsar med bambus fästen. Beslag i guldfärgad metall. Fodrad i svart logomönstrad tyg, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 46 x 36 x 3 cm.

Smärre slitage.