Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
629
345844

CHANEL, axelremsväska.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
291 - 339 EUR
333 - 388 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
CHANEL, axelremsväska.

Rakform. Svart caviar läder, kula till dragkedja i guldfärgad metall med tvinnad läder rem. Ett fack framtill, dekor av tre CC logos med svart stickningar. Fodrad i svart läder, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad. 29 x 23 x 8 cm. Dustbag medföljer.

Normalt brukslitage.

Dustbag medföljer.