629
345844

CHANEL, axelremsväska.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
262 - 306 EUR
276 - 323 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
CHANEL, axelremsväska.

Rakform. Svart caviar läder, kula till dragkedja i guldfärgad metall med tvinnad läder rem. Ett fack framtill, dekor av tre CC logos med svart stickningar. Fodrad i svart läder, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad. 29 x 23 x 8 cm. Dustbag medföljer.

Normalt brukslitage.

Dustbag medföljer.