Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
635
342692

CHANEL, ryggsäck

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
242 - 291 EUR
277 - 333 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
CHANEL, ryggsäck

Svart quiltat lammskinn, guldfärgad länk med tvinnat skinnband. Logogprytt lås i form av CC, märkt "CHANEL PARIS". Fack baktill med dragkedja. Dekor av guldfärgade metallkulor. Invändigt fodrad med svart siden tyg, två fack med dragkedjor. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad. 36 x 33 x 10 cm.

Smärre slitage.

Dustbag medföljer.