642
331583

CÉLINE, handväska.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
CÉLINE, handväska.

Svart lackat skinn med underdetaljer i guld. Märkt "CELINE PARIS". Magnetiskt lås. Fodrad i svart tyg, invändigt en ficka med dragkedja. 30 x 27 x 10 cm.

Obetydligt slitage. Enstaka repor.

Dustbag medföljer.