644
328530

CHANEL, skärp, tidigt 1980-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
219 - 262 EUR
230 - 276 USD
Klubbat pris
2 400 SEK

Svart skinn med spänne i guldfärgad metall med tvinnand skinnrem. Behängd med två guldfärgad länkar varav en med tvinnad skinnrem samt två medaljonger märkta med logo "CC", fästa med krok på den ena sidan. Stämpelmärkt "CHANEL 2 8 MADE IN FRANCE", enligt märkning storlek 85/34. Längd till hål: 80-89 cm.

Obetydligt slitage.

Kartong medföljer.