654
327293

GUCCI, plånbok.

Utropspris
600 - 800 SEK
52 - 70 EUR
55 - 73 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
GUCCI, plånbok.

Svart mocka med spänne i guldfärgad metall i form av "GG" monogram. En ficka baktill för mynt. Invändigt rött skinn med fyra fack. Stämpelmärkt "MADE IN ITALY BY Gucci". Spänne stämplat "Gucci". 17,5 x 9 cm.

Smärre slitage.

Originalkartong medföljer.