Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
654
327293

GUCCI, plånbok.

Utropspris
600 - 800 SEK
58 - 78 EUR
67 - 89 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
GUCCI, plånbok.

Svart mocka med spänne i guldfärgad metall i form av "GG" monogram. En ficka baktill för mynt. Invändigt rött skinn med fyra fack. Stämpelmärkt "MADE IN ITALY BY Gucci". Spänne stämplat "Gucci". 17,5 x 9 cm.

Smärre slitage.

Originalkartong medföljer.