669
331582

CÉLINE, handväska

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
350 - 437 EUR
369 - 461 USD
Klubbat pris
3 800 SEK
CÉLINE, handväska

Svart skinn med spänne samt detaljer i guldfärgad metall. Spänne märkt "CELINE PARIS. Fodrad i svart tyg, invändigt två fickor varav en med dragkedja. Stämpelmärkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad. 27 x 24 x 12 cm.

Obetydligt slitage.

Dustbag medföljer.