Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
669
331582

CÉLINE, handväska

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
3 800 SEK
CÉLINE, handväska

Svart skinn med spänne samt detaljer i guldfärgad metall. Spänne märkt "CELINE PARIS. Fodrad i svart tyg, invändigt två fickor varav en med dragkedja. Stämpelmärkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad. 27 x 24 x 12 cm.

Obetydligt slitage.

Dustbag medföljer.