Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
691
330860

CHANEL, handväska

Utropspris
5 000 SEK
484 EUR
554 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
CHANEL, handväska

Svart quiltat kalvskinn i påsmodell. Länkar med tvinnat skinnband i silverfärgad metall. Fodrad med svart tyg, ficka med dragkedja samt läderrem med spänne. Fyra tellikor under. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN FRANCE" samt numrerad. Lås, dragkedja samt dekorelemet i form av CC stämpelmärkta "CHANEL". 30 x 33 x 9 cm.

Obetydligt slitage.

Certifikat medföljer.