Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
700
346138

GUCCI, handväska, "Icon Bit".

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
339 - 388 EUR
388 - 443 USD
Klubbat pris
3 500 SEK
GUCCI, handväska, "Icon Bit".

Svart skinn med beslag samt dragkedja i metall. Dragkedja i form av hästbett. Fodrad i svart läder, invändigt ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 43 x 33 x 12 cm.

Obetydligt slitage.

Dustbag medföljer.