Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
708
338138

GUCCI, axelremsväska, "Jackie".

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
2 400 SEK

Svart monogram canvas med svarta skinndetaljer, beslag samt spänne i silverfärgad metall. Spänne i front märkt "GUCCI made in Italy". Invändigt fodrad i svart tyg, ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 31 x 25 x 11.

Obetydligt slitage. Smärre repor.

Dustbag medföljer.