708
338138

GUCCI, axelremsväska, "Jackie".

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 175 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
2 400 SEK

Svart monogram canvas med svarta skinndetaljer, beslag samt spänne i silverfärgad metall. Spänne i front märkt "GUCCI made in Italy". Invändigt fodrad i svart tyg, ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 31 x 25 x 11.

Obetydligt slitage. Smärre repor.

Dustbag medföljer.