711
348725

CHANEL, handväska.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
CHANEL, handväska.

Svart quiltad lackerad skinn prytt med CC logo framtill, svarta stickningar. Fodrad i röd mocka, invändigt en ficka med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. 28 x 22 x 7 cm.

Obetydligt slitage.

Dustbag och certifikat medföljer.