721
330873

HERMÈS, hundhalsband.

Utropspris
400 - 600 SEK
35 - 52 EUR
36 - 55 USD
Klubbat pris
1 200 SEK
HERMÈS, hundhalsband.

Clemence-kalvskinn i svart. Spänne samt "nametag" i silverfärgad metall. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "U.4", inramat "F". 62 x 2,5 cm, längd till hål 45-53 cm.

Smärre slitage.