728
342287

CHANEL, axelremsväska för man.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
875 - 1 050 EUR
922 - 1 110 USD
Klubbat pris

Quiltad svart kalvskinn. Beslag och dragkedja i silverfärgad metall, märkt CC. Framsida med ett fack med dragkedja, prytt med CC logo samt stämpelmärkt "CHANEL". Fodrad i bourgognerött skinn, ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "CHALE MADE IN ITALY" samt numrerad. 39 x 25 x 11 cm.

Smärre slitage.

Dustbag samt certifikat medföljer.