735
343473

FENDI, handväska.

Utropspris
800 - 1 500 SEK
70 - 131 EUR
73 - 137 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
FENDI, handväska.

Svart läder med beslag och spänne i silverfärgad metall, stäpelmärkta "FENDI". Spänne i form av F stämpelmärkt "FENDI MADE IN ITALY". Fodrad i svart tyg, invändigt en ficka. Brickmärkt "FENDI MADE IN ITALY". 25 x 12 x 11 cm.

Kanter med skador. Slitage.

Dustbag medföljer.