736
343881

GUCCI, spänne.

Utropspris
600 - 800 SEK
52 - 70 EUR
55 - 73 USD
Klubbat pris
GUCCI, spänne.

Monogram i silverfärgad metall, dekor av bältspänne i rött och grönt. Stämplad "GUCCI ITALY". Längd 9 cm.

Baksida med obetydliga bucklor.

Ask medföljer.