749
333062

CHANEL, axelremväska.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
350 - 437 EUR
369 - 461 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
CHANEL, axelremväska.

Vitt skinn med vita stickningar i rundat mönster, fodrad i vitt tyg. Guldfärgad länk med tvinnad skinnrem. Guldfärgat metall lås med monogram, artisan stämplad, lås märkt invändigt "Chanel" "Made in France". Stämpelmärkt "CHANEL" samt numrerad. Invändigt två fickor varav en med dragkedja. 23 x 16 x 7 cm.

Smärre slitage. Enstaka fläckar och märken.

Dustbag medföljer.