763
338741

CHRISTIAN DIOR, halsband 1970-tal

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
1 400 SEK

Guldfärgade plastkulor i varierande storlekar med gröna raka stavar. Brickmärkt "Chr.Dior 1970 Germany". Längd 81 cm.

Smärre slitage.