786
343735

CHRISTIAN DIOR, väska.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
175 - 219 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
CHRISTIAN DIOR, väska.

Monogrammönstrad canvas. Väska i mörkblått med mörkblåa skinndetaljer. Fodrad med beige canvas, mindre fack med dragkedja. Etikettmärkt " MADE IN FRANCE garanti Scotchgard". 41 x 23 x 18

Slitage och fläckar. Etikettmärkning trasig. Kanter med skador.